Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Administracja Osiedla

ul. Marusarzówny 2, lokal 33, I piętro

p.o. kierownik działu administracji - Agata Wilczyńska

GODZINY PRACY

poniedziałek: 7.30-17.00
wtorek-czwartek: 7.30-15.30
piątek: 7.30-14.00

TELEFONY KONTAKTOWE

58 348 83 31

 

 
Anna Belecka - administrator rejonu:
1. Amundsena 1, 3, 4, 5
2. Arctowskiego 2, 3, 4, 6, 8, 12
3. Dobrowolskiego 1, 3, 5
4. Kolumba 2, 5, 6
5. Matuszewskiego (d. Kruczkowskiego) 13, 15, 17, 19, 23, 25
6. Piecewska 26, 28, 30
 
Inga Brodnicka - administrator rejonu:
1. Budapesztańska 3, 6
2. Bulońska 6, 8, 12, 14, 18-46
3. Burgaska 3, 4, 9
4. Orańska 1, 2
5. Powstania Kościuszkowskiego
6. Powstania Listopadowego
7. Powstania Styczniowego
8. Warneńska 3, 7, 9
9. Związku Jaszczurczego
 
Joanna Stankiewicz - administrator rejonu:
1. Czecha
2. Kusocińskiego 4, 6, 8
3. Marusarzówny 1, 2 – pawilon, 3, 4 – 19
4. Warneńska 8, 10, 12, 14
5. Wyrobka
6. Żylewicza
7. Gojawiczyńskiej
8. Nałkowskiej
9. Piecewska 18, 20
10. Wileńska
11. Zabłockiego
12. Czubińskiego
13. Myczkowskiego
14. Raciborskiego

 


Wykaz budynków

Jednostka A
Gojawiczyńskiej 1, 2, 3, 4, 6.
Nałkowskiej 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8.
Piecewska 18, 20.
Wileńska 53, 55, 57, 59, 61.
Zabłockiego 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10.

Jednostka B
Amundsena 1, 3, 4, 5.
Arctowskiego 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12.

Dobrowolskiego 1, 3, 5.
Kolumba 2, 5, 6.
Matuszewskiego (d. Kruczkowskiego) 13, 15, 17, 19, 23, 25.
Piecewska 26, 28, 30.

Jednostka C
Budapesztańska 6.
Bulońska 6, 8, 12, 14.
Burgaska 3, 4, 9.
Orańska 1, 2.
Warneńska 3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16.

Jednostka D
Czecha 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11.
Kusocińskiego 4, 6, 8.
Marusarzówny 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Wyrobka 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11.
Żylewicza 1, 3, 5.

Jednostka E
Budapesztańska 3,
Bulońska 16, 18, 20, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 42, 44, 46.

Jednostka F
Związku Jaszczurczego 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9.
Powstania Kościuszkowskiego 1, 2.
Powstania Listopadowego 3, 5.
Powstania Styczniowego 1, 3, 5, 7, 9, 11.

Jednostka G
Czubińskiego 1, 3.
Myczkowskiego 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Raciborskiego 4.


 

dyzury pogotowia technicznego200

ebok 200k

przedszkole200

centrum kultury200

aktualnosci z moreny200

kronika200n

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.