Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awaria głównej magistrali GPEC na Morenie

W czwartek, 30 stycznia br., w późnych godzinach popołudniowych nastąpiła bardzo poważna awaria głównej magistrali ciepłowniczej GPEC dostarczającej ciepło na Morenę. Według zapewnień GPEC awaria powinna zostać usunięta do późnych godzin wieczornych w piątek, 31 stycznia br., jednak ze względu na skalę awarii prace mogą być kontynuowane jeszcze w weekend. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie GPEC, pod adresem: http://www.gpec.pl/centrum-prasowe/archiwum/zapobiegawcza-wymiana-sieci.
W celu zminimalizowania wychłodzenia mieszkań należy zasłonić okna zasłonami lub grubymi kocami, oraz ewentualnie podłączyć dodatkowe źródła ciepła. W miarę możliwości należy zgromadzić się w jednym pomieszczeniu, zamykając drzwi do innych pomieszczeń.
Prosimy sąsiadów o zwrócenie uwagi na osoby samotne, starsze lub schorowane oraz małe dzieci. Ich organizmy mogą nie znosić dobrze niskich temperatur, dlatego jeżeli to tylko możliwe, warto takie osoby zaprosić do siebie lub monitorować ich samopoczucie.
Ostrzegamy, że pozostawienie niekontrolowanego płomienia gazowego niesie za sobą poważne ryzyko zaczadzenia lub spowodowania innego zagrożenia, dlatego odradzamy dogrzewanie mieszkań palnikami gazowymi. Włączone palniki gazowe powinny być pod ciągłą kontrolą, i niedopuszczalne jest zostawianie ich włączonych na noc, lub w czasie nieobecności osób odpowiedzialnych w domu.

dyzury pogotowia technicznego200

aktualnosci z moreny200

ebok 200k

centrum kultury200

strafa ruchu200 new

Galeria

kronika200n

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.