Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Informacja Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

 

Informuję, że na posiedzeniu plenarnym Rady Nadzorczej w dniu 28.04.2017 r. podjęto uchwałę nr 24/2017 w sprawie odwołania z funkcji Prezesa Zarządu LWSM "Morena" pana Aleksandra Nowaczka.

W związku z powyższym w załączeniu prezentuję uzasadnienie niniejszej uchwały:


Uzasadnienie do Uchwały Rady Nadzorczej 24/2017 z dnia 28.04.2017 r. w sprawie odwołania Prezesa Zarządu Pana Aleksandra Nowaczka:

1. Rażące naruszenie dyscypliny finansowej, polegające na samowolnym wydatkowaniu znacznych kwot ze środków obrotowych Spółdzielni – łącznie ponad 500 tys PLN.
2. Dopuszczenie do poważnych nieprawidłowości, jakie powstały w procesie usuwania azbestu z pomieszczeń przedszkola na co wskazuje treść protokołu z posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Nadzorczej odbytego w dniu 13.04.2017 roku. Protokół wraz z załącznikami został przekazany do Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz.