Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Komunikat Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Przewodniczący RN pan Lechon Całuń zwołuje posiedzenie plenarne Rady Nadzorczej na dzień 26.11.2018 tj poniedziałek na godzinę 17:00 w siedzibie Spółdzielni przy Migowskiej 77A.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie posiedzenia plenarnego i stwierdzenie prawidłowości jego zwołania.
 2. Odczytanie i głosowanie w sprawie przyjęcia porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr 8/2018 z posiedzenia plenarnego Rady Nadzorczej w dniu 15.10.2018.
 4. Prezentacja informacji i dyskusja w sprawie nadbudów budynków pięciokondygnacyjnych w zasobach LWSM „Morena”
 5. Dyskusja i podjęcie uchwał w sprawie wyrażenia zgody dla Zarządu Spółdzielni w sprawie udzielenia pełnomocnictw określonego rodzaju pracownikom Spółdzielni: pani Annie Bukowskiej, panu Tomaszowi Sosnowskiemu oraz panu Michałowi Szultk.
 6. Informacja Zarządu w sprawie postępowania przetargowego na wykonanie wymiany drzwi wejściowych wewnętrznych do klatek schodowych w budynkach mieszkalnych   LWSM ”Morena” w Gdańsku w roku 2019.
 7. Informacja Zarządu w sprawie postępowania przetargowego na zbycie lokali mieszkalnych: przy ulicy Dobrowolskiego 1D/2 i przy ulicy Piecewskiej 20/1 oraz przedstawienie informacji o innych przetargach.
 8. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie wyboru podmiotu do badania sprawozdań finansowych Spółdzielni.
 9. Sprawy wniesione i różne.
 10. Sprawozdanie Komisji Uchwał i Wniosków.
 11. Sprawozdanie Komisji Skrutacyjnej.
 12. Zakończenie obrad.