Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Zmiany wysokości opłaty eksploatacyjnej w lokalach mieszkalnych, do których prawa mają osoby nie będące członkami Spółdzielni, znajdujących się w zasobach LWSM „Morena”.

 

 Uchwała nr 11 /2021

Rady Nadzorczej LWSM „Morena” w Gdańsku

z dnia 10.05.2021 r.

W sprawie: zmiany wysokości opłaty eksploatacyjnej w lokalach mieszkalnych, do których prawa mają osoby nie będące członkami Spółdzielni, znajdujących się w zasobach LWSM „Morena”.

Rada Nadzorcza LWSM „Morena” działając na podstawie zapisów § 128 uchwala się co następuje:

§ 1

  1. W okresie od 01.09.2021 r. do 31.12.2021 r. ustala się wysokość stawki eksploatacyjnej na pokrycie rzeczywistych kosztów eksploatacji i utrzymania lokali mieszkalnych, do których prawa mają osoby nie będące członkami Spółdzielni na kwotę 2,64 zł/m2 powierzchni użytkowej lokalu.

  1. Od 01.01.2022 r. ustala się wysokość stawki eksploatacyjnej na pokrycie rzeczywistych kosztów eksploatacji i utrzymania lokali mieszkalnych, do których prawa mają osoby nie będące członkami Spółdzielni na kwotę 2,62 zł/m2 powierzchni użytkowej lokalu.

§ 2

Kalkulacja stawki stanowi integralną część niniejszej uchwały – Załącznik nr 1.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 icon zmiana w wysokości opłat.pdf