Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Uchwała nr 56/2017 w sprawie: zatwierdzenia Regulaminu rozliczeń kosztów ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania lokali mieszkalnych i użytkowych oraz na podgrzanie ciepłej wody użytkowej w zasobach LWSM „Morena”.

Uchwała nr 56/2017
Rady Nadzorczej LWSM „Morena” w Gdańsku
z dnia 14.09.2017 r.

W sprawie: zatwierdzenia Regulaminu rozliczeń kosztów ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania lokali mieszkalnych i użytkowych oraz na podgrzanie ciepłej wody użytkowej w zasobach LWSM „Morena”.

Rada Nadzorcza LWSM „Morena” w Gdańsku, działając na mocy § 42 ust. 1 pkt 12 Statutu Spółdzielni uchwala co następuje:

§ 1

Zatwierdza się Regulamin rozliczeń kosztów ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania lokali mieszkalnych i użytkowych oraz na podgrzanie ciepłej wody użytkowej w zasobach LWSM „Morena”.

§ 2

Tekst w/w Regulaminu stanowi załącznik nr 1 do niniejszej Uchwały.

§ 3

Uchyla się Regulamin rozliczeń kosztów ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania lokali mieszkalnych i użytkowych oraz na podgrzanie ciepłej wody użytkowej w zasobach LWSM „Morena” przyjęty w uchwale Rady Nadzorczej nr 56/2014 z dnia 09.12.2014 r.

§ 4

Sugestie i propozycje, które wpłyną w pierwszym roku obowiązywania nowego Regulaminu, będą przedmiotem analizy zasadności nowelizacji ww. Regulaminu przygotowanej przez Zarząd w terminie umożliwiającym wprowadzenie zmian przed rozpoczęciem sezonu grzewczego 2018-2019.

§ 5

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia z mocą obowiązującą od 01.05.2017.

Uchwałę przyjęto, głosowano: „za” – 12 głosów, „przeciw” – 0 głosów.

Załącznik: icon Regulamin_Rozliczen_Kosztow_Energii_Cieplnej.pdf