Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Uchwała nr 9/2019 w sprawie: ustalenia zasad zaliczenia członków do poszczególnych części Walnego Zgromadzenia.

Uchwała nr 9/2019

Rady Nadzorczej LWSM „MORENA” w Gdańsku

z dnia 25.02.2019 r.

 

W sprawie: ustalenia zasad zaliczenia członków do poszczególnych części Walnego Zgromadzenia.

Rada Nadzorcza LWSM „Morena” w Gdańsku, działając na podstawie § 31 ust. 1 i § 42 ust. 1 pkt 21) Statutu oraz art. 83 ust. 1 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, uchwala co następuje:

§ 1

1. Walne Zgromadzenie może odbywać się w dwóch częściach.

2. Ustala się następujące zasady zaliczenia członków do poszczególnych części Walnego Zgromadzenia:

1). do I część Walnego Zgromadzenia zalicza się członków Spółdzielni, których członkostwo związane jest z prawem do lokalu przy ulicy:

Bulońskiej, Budapesztańskiej, Burgaskiej, Czecha, Marusarzówny, Orańskiej, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Warneńskiej, Związku Jaszczurczego i Żylewicza.

2). do II część Walnego Zgromadzenia zalicza się członków Spółdzielni, których członkostwo związane jest z prawem do lokalu przy ulicy:

Amundsena, Arctowskiego, Czubińskiego, Dobrowolskiego, Gojawiczyńskiej, Kolumba, Matuszewskiego (dawna Kruczkowskiego), Kusocińskiego, Myczkowskiego, Nałkowskiej, Piecewskiej, Powstania Styczniowego, Raciborskiego, Wileńskiej, Wyrobka, Suwalskiej i Zabłockiego.

3. Członek LWSM „Morena” w Gdańsku posiadający więcej niż jedno prawo do lokalu wchodzącego w zasób Spółdzielni, na obszarze zaliczonym do kilku części Walnego Zgromadzenia może uczestniczyć w obradach tylko jednej części, według swojego wyboru.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia.

Uchwałę przyjęto, głosowano : „za” - 13   , „przeciw” – 0   , „wstrzymujący” - 0   .

Przewodniczący RN                                                                Sekretarz RN