Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Uchwała nr 18/2020 w sprawie: zobowiązania Zarządu do podjęcia działań formalno-prawnych i organizacyjnych dotyczących realizacji inwestycji użytkowej na nieruchomości położonej przy ul. Powstania Listopadowego stanowiących działki nr 95/5 obrębu 52.

Uchwała nr 18/2020

Rady Nadzorczej LWSM „MORENA” w Gdańsku

z dnia 18.06.2020 r.

 

W sprawie: zobowiązania Zarządu do podjęcia działań formalno-prawnych i organizacyjnych dotyczących realizacji inwestycji użytkowej na nieruchomości położonej przy ul. Powstania Listopadowego stanowiących działki nr 95/5 obrębu 52.

Rada Nadzorcza LWSM „Morena” w Gdańsku, działając na mocy § 123 ust. 1,2 i 3 Statutu Spółdzielni, uchwala co następuje:

§ 1

Zobowiązuje się Zarząd Spółdzielni do podjęcia działań formalno-prawnych i organizacyjnych dotyczących realizacji inwestycji użytkowej zaspokajających potrzeby Członków Spółdzielni oraz Ich Rodzin na nieruchomości położonej przy ul. Powstania Listopadowego stanowiących działkę nr 95/5 obrębu 52, w tym w szczególności: przygotowania założeń organizacyjno-finansowych, projektu planu rzeczowo-finansowego inwestycji, regulaminu rozliczania kosztów i ustalania wartości początkowych, rozpoznania rynku pod kątem potencjalnych wykonawców, warunków wykonania inwestycji oraz przedstawienia w tej sprawie rekomendacji Radzie Nadzorczej.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Uchwałę przyjęto, głosowano : „za” - 13   , „przeciw” - 0   , „wstrzymujący” - 0   .