Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Odpowiedź pani dyrektor Jolanty Ostaszewskiej na uwagi zgłoszone przez Zarząd Spółdzielni w sprawie informacji o korekcie podatku od nieruchomości.

Szanowny Panie,
nadal potwierdzam poprawność naszym ustaleń z rozmowy telefonicznej z poniedziałku.
Po weryfikacji przesłanej przez Pana informacji ustaliłam ,że nieprawidłowo dokonał sprawdzenia informacji stażysta odbywający staż w WBMiP. Bardzo przepraszam za to zajście i zapewniam ,że wszyscy pracownicy Wydziału i stażysta zostali dzisiaj ponownie pouczeni ,że nie powinni kwestionować prawidłowo wypełnionych informacji. Mam nadzieję ,że takie zdarzenie już nie będzie miało miejsca.
Chciałabym Panu , korzystając z okazji , podziękować za podjętą inicjatywę "edukacyjną" mieszkańców Spółdzielni jak prawidłowo należy sporządzić korektę informacji w sprawie podatku od nieruchomości.

Pracownicy Wydziału doceniają to i twierdzą ,że mieszkańcy Państwa Spółdzielni są nielicznymi mającymi prawidłowo sporządzone informacje.

Pozdrawiam,

Jolanta Ostaszewska
Dyrektor
Wydziału Budżetu Miasta i Podatków
URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKU
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk