Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Komunikat nadbudowy

Zarząd LWSM „MORENA" informuje, że Wydział Urbanistyki i Architektury Urzędu Miasta w Gdańsku prowadzi postępowanie w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na nadbudowie o dwie kondygnacje budynków mieszkalnych wraz z przebudową komunikacji pionowej budynku w tym dobudową szybów windowych dla budynków przy ul.:

1. Powstania Kościuszkowskiego 1
2. Powstania Kościuszkowskiego 2
3. Kolumba 5
4. Dobrowolskiego 1,
5. Związku Jaszczurczego 2

Wniosek LWSM „Morena" o wydanie decyzji o warunkach zabudowy miał na celu zapoznanie się z opinią mieszkańców odnośnie zamierzenia realizacji nadbudów. Aktualnie pracownia architektoniczna opracowuje wizualizację powyższego zamierzenia budowlanego, która zostanie opublikowana na stronie internetowej Spółdzielni po 10 lipca 2017 roku. Nie podjęto żadnych wiążących decyzji w sprawie nadbudów wraz z budową wind. Po otrzymaniu wizualizacji koncepcji zamierzenia budowlanego zostaną przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami w/w budynków w sprawie ewentualnego wyrażenia zgody na przeprowadzenie powyższego przedsięwzięcia.