Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Informacja Kancelarii Solidum Sp. z o.o.

     W związku z możliwością uzyskania odszkodowania od Portu Lotniczego w Gdańsku dla części mieszkańców LWSM Morena, przedstawiciele Kancelarii Solidum będą odpowiadali  na bardziej szczegółowe pytania osobiście osobom zainteresowanym dochodzeniem roszczeń w każdy czwartek w godz. 10.00 – 10.45 w siedzibie Administracji Spółdzielni ul. Bulońska 18.

 

  1. icon Ogólna informacja o temacie OOU Lotniska w Gdańsku i możliwości uzyskania odszkodowania.pdf (261 KB)
  2. Każdy zainteresowany można także uzyskać droga mailową komplet informacji i wzór umowy po wysłaniu takiego zapotrzebowania na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wszyscy mieszkańcy LWSM Morena zainteresowani uzyskaniem odszkodowania od Lotniska w Gdańsku z tytułu posiadania nieruchomości w strefie OOU Gdańsk poprzez Kancelarię Solidum mają ostatnią szansę na złożenie podpisanych umów w siedzibie Administracji Spółdzielni przy ul Bulońskiej 18 .

 

Ostatnie i jedyne  w marcu  dyżury przedstawiciela Kancelarii Solidum odbędą się 12 marca ( poniedziałek) i 15 marca ( czwartek ) w godzinach od 10.00 do 11.00 .

 

Po dniu 15 marca juz nie będziemy podpisywać nowych umów . Wzory umowy można także zamówić mailowo pisząc prośbę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem "Morena" .