Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Nowoczesna komunikacja z mieszkańcami!

Vizum lwsmorena screenshot

 
Aplikacja Vizum już działa ! Na obszarze administrowanym przez spółdzielnię została wprowadzona innowacyjna aplikacja Vizum na smartfony z systemem Android!  
LWSM „Morena” jako jedna z pierwszych spółdzielni w Polsce postanowiła aktywować platformę komunikacji dla mieszkańców.
 
W obecnych czasach obieg informacji jest błyskawiczny i konieczny, dlatego wychodząc na przeciw potrzebom komunikacji z lokalną społecznością Zarząd podjął decyzję o aktywacji innowacyjnej aplikacji Vizum, która zapewni mieszkańcom dostęp do bieżących informacji z życia osiedla dotyczących bezpośrednio ich miejsca zamieszkania oraz innych ważnych spraw związanych z naszą dzielnicą !
 
Vizum to aplikacja, za pomocą której będziemy Państwa informować na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach z życia osiedla oraz spółdzielni. Ponadto przekazywane będą informacje o awariach, przeglądach, remontach i znaczących sprawach dla każdego mieszkańca. Dzięki Vizum każda informacja dotrze do użytkowników z odpowiednim wyprzedzeniem.
 
Natłok informacji, które codziennie do nas docierają powoduje, że wiele ważnych spraw umyka naszej uwadze. Dzięki aplikacji wszystko co ważne będzie dostępne na Państwa telefonach. W każdym momencie będzie można spokojnie przeczytać komunikat lub sprawdzić ważne terminy.
 
Mamy nadzieję, że wprowadzenie aplikacji przyczyni się do poprawy komunikacji z mieszkańcami.
 
Szczegóły i informacje na temat platformy znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.VizumInfo.com.
 
Aplikacja Vizum jest dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play.
 

Zachęcamy do pobrania aplikacji !googleplay