Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Komunikat Zarządu w sprawie parkingu na rogu Piecewskiej i Jaśkowej Doliny

Szanowni Państwo,

W związku z nagminnym parkowaniem samochodów osobowych na terenie parkingu przy skrzyżowaniu ulic Piecewska /Jaśkowa Dolina w Gdańsku przez osoby nie będące mieszkańcami czy też członkami tut. Spółdzielni, Zarząd LWSM "Morena" w Gdańsku informuje o planowanym przekształceniu parkingu ogólnodostępnego na parking płatny w godzinach 9.00 – 18.00.

Jednocześnie informujemy, iż mieszkańcy LWSM ,,Morena" w Gdańsku będą mieli możliwość wykupienia abonamentów miesięcznych na postój samochodów poza godzinami płatnego parkowania za kwotę 20,00 zł/m-c, co zapewni Państwu gwarancję dostępności miejsca za niewielką opłatą.

Wnioski i uwagi w niniejszej sprawie prosimy składać na piśmie w budynku siedziby Zarządu LWSM ,,Morena" w Gdańsku, przy ul. Migowskiej 77 A w terminie do dnia 31 października 2018 r.

Z poważaniem,

PREZES ZARZĄDU                      ZASTĘPCA PREZESA ZARZĄDU

Mariusz Bykowski                                  Henryk Talaśka

 

parking piecewska