Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Wniosek mieszkańców o zamianę działki z firmą Investing Sp. z o.o.

Zarząd LWSM „Morena" zawiadamia, że czworo mieszkańców budynku znajdującego się przy ulicy Kusocińskiego, który przylega do niezabudowanej działki 91/1 należącej do firmy Investing Sp. z o.o., wystąpiło z propozycją zamiany tej działki na inną – spośród wskazanych w piśmie. Na wspomnianej działce firma Investing Sp. z o.o. planuje wybudowanie 8 piętrowego budynku mieszkalnego.

W związku z powyższym, Zarząd Spółdzielni zwrócił się do mieszkańców budynków sąsiadujących z proponowanymi we wniosku lokalizacjami z prośbą o opinie w przedmiotowej sprawie.

Ponadto w sprawie ewentualnej zamiany na działkę 2/2 (boisko przy ulicy Magellana) Zarząd LWSM „Morena" w Gdańsku zwrócił się z tą samą prośbą do wszystkich mieszkańców Spółdzielni.

W załączeniu dołączamy treść ogłoszeń wywieszonych na klatkach budynków przylegających do zaproponowanych we wniosku mieszkańców ewentualnych lokalizacji – działek proponowanych do zamiany.

Załącznik: icon ogloszenie.pdf