Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Komunikat Rady Nadzorczej i Zarządu

W związku z rozpowszechnianym w ostatnich dniach anonimowym komunikatem adresowanym do Członków LWSM „Morena” o zwołaniu zebrania przed siedzibą Spółdzielni, Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni informuje, że zawarte w treści komunikatu obelżywe sformułowania są nieprawdziwe.

Zwracamy uwagę Państwa, że kampania oszczerstw i pomówień została zainicjowana po rozwiązaniu w dniu 19.06.2019 .r umowy z nierzetelnym dzierżawcą lokalu użytkowego.

Stwierdzamy jednoznacznie, że Spółdzielnia posiada bezpieczną płynność finansową, nie posiada żadnych zaległych zobowiązań i terminowo realizuje wszystkie płatności.

W stosunku do Spółdzielni nie są podejmowane żadne działania komornicze. Zarzut o rzekomej upadłości to przejaw oszczerstwa, które jest wymysłem kilku osób.

Właściciele lokali mieszkalnych mogą czuć się spokojni, że nie grozi im utrata mieszkań.

Broniąc interesów Członków Spółdzielni nie dopuścimy, by Mieszkańcy Osiedla byli manipulowani i wprowadzani w błąd przez anonimowych autorów rozpowszechnianych paszkwili i komunikatów.

W związku z pomówieniami skierowano sprawę do organów ścigania.

komunikat podpisali:

Sekretarz Rady Nadzorczej Stanisław Lizakowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej Lechon Całuń

Zastępca Prezesa Zarządu Henryk Talaśka

Prezes Zarządu Mariusz Bykowski