Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Informacja Zarządu LWSM w sprawie inwestycji.

informacja str1

 komunikat str1

 

 

Aktualizacja 2022-02-07 14:00

Aktualny stan prac nad MPZP rejonu ulic Piekarniczej i Lema w Gdańsku plan nr 1851

W dniu 22 grudnia 2021 r. odbyła się w trybie on-line dyskusja publiczna w sprawie MPZP nr 1851 dotyczącego rejonu ulic Piekarniczej i Lema.

Podczas dyskusji zgłoszono szereg ponowionych oraz dalszych uwag co do treści planu. Protokół z dyskusji publicznej został przedstawiony na stronach Miasta Gdańska.

W dniu 17 stycznia 2022 roku na stronach Miasta ukazało się rozpatrzenie zgłoszonych uwag. Uwzględniono szereg zmian. Jedna z uwzględnionych uwag dotyczy zmiany funkcji na działce nie należącej do Spółdzielni, co wymagać będzie wprowadzenia zmian do projektu i być może kolejnej rundy konsultacji. Tak samo proponowane zmiany dotyczące zmiany minimalnego procentu powierzchni biologicznie czynnej na poziomie 40%.

Na chwile obecną nie został wskazany termin, w jakim Miasto przeprowadzi kolejny etap prac nad MPZP.

Zarząd Spółdzielni na bieżąco śledzi oraz bierze udział w kolejnych etapach ustalania Planu i liczy na pomyślne rozstrzygnięcie sprawy w możliwie bliskim terminie.