Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ponowne uruchomienie Przedszkola w zaostrzonym reżimie sanitarnym

Z przyjemnością informujemy, że w związku z ograniczeniem obostrzeń prowadzone przez LWSM „Morena" Przedszkole Misia Wojtka od dnia 18 maja 2020 roku podjęło stacjonarną działalność opiekuńczą ...

W związku z epidemią KORONAWIRUSA od dnia 12 marca Spółdzielnia ograniczyła, a następnie wstrzymała działalność opiekuńczą Przedszkola Misia Wojtka.
Z przyjemnością informujemy, że w związku z ograniczeniem obostrzeń prowadzone przez LWSM „Morena" Przedszkole Misia Wojtka od dnia 18 maja 2020 roku podjęło stacjonarną działalność opiekuńczą. Wprowadzone w związku z epidemią zajęcia zdalne będą wciąż realizowane.
Mocą rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej oraz wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ministerstwa Edukacji Narodowej wprowadzono obowiązek zapewnienia dodatkowych środków bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Sumiennie przygotowaliśmy się na prowadzenie zajęć w nowym, zaostrzonym reżimie sanitarnym. Przeprowadziliśmy gruntowną dezynfekcję Przedszkola. Poza zwykłą dbałością o czystość i higieniczne warunki , nasza placówka została odpowiednio wyposażona w środki odkażające i ochronne. Wprowadziliśmy też szereg niezbędnych procedur, począwszy od nowej organizacji procesu codziennego przyjmowania dzieci, przez zmienioną organizację zajęć czy wydawania posiłków. Informacje na temat szczegółów wprowadzonych zmian przedstawiane są bezpośrednio rodzicom dzieci uczęszczającym do naszego Przedszkola.