Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Konkurs - "Morena w kwiatach"


Zarząd LWSM „Morena" ogłasza V edycję konkursu „Morena w kwiatach"

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców naszego osiedla, opiekujących się ogródkami przydomowymi.

Zarząd docenia działania zmierzające do poprawy estetyki naszego osiedla, gdyż małe, ukwiecone ogródki stanowią jego wielką ozdobę, przyczyniając się do tego, że osiedle pełne bloków mieszkalnych- pięknieje.

Celem konkursu jest docenienie pracy włożonej przez mieszkańców w upiększenie naszego otoczenia oraz zachęcenie ich do dalszej pracy na rzecz utrzymania tego piękna, a także zainspirowanie pozostałych mieszkańców do takiej działalności.

Do udziału w konkursie prosimy zgłaszać wszystkie miejsca ozdobione kwiatami i zielenią znajdujące się na terenach należących do zasobów naszej Spółdzielni .

Tegoroczna edycja dedykowana jest ogródkom przydomowym.

Prosimy o zgłoszenia swojego uczestnictwa na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie: 58-347-96-17 podając swoje dane – imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres oraz zdjęcia ogródka.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa dnia 30.09.2020 r.