Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

OŚWIADCZENIE

 Gdańsk dnia 04.02.2021

OŚWIADCZENIE

Oświadczenie Zarządu i Rady Nadzorczej LWSM Morena ws. decyzji Prokuratury Okręgowej w Gdańsku dotyczącej ogłoszenia zarzutów byłemu wiceprezesowi Spółdzielni Henrykowi T.

Zarząd i Rada Nadzorcza Lokatorsko-Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej Morena oświadczają, iż deklarują pełną gotowość do współpracy z Prokuraturą oraz dołożą wszelkich starań w celu wyjaśnienia kwestii przez nią badanych.

Jesteśmy wstrząśnięci nagraniami opublikowanymi przez media i pierwszymi ustaleniami organów ścigania. Praktyki, które ujrzały światło dzienne dzięki Dziennikarzom uznajemy za naganne, niezgodne z wyznawanymi przez nas wartościami i niedopuszczalne.

Ufamy, że organy ścigania doprowadzą do ukazania motywów i sposobów działania osób zaangażowanych w tę sprawę, bowiem jej pełne wyjaśnienie należy się zarówno Spółdzielcom, jak i ich przedstawicielom oraz współpracownikom z Zarządu Spółdzielni.

Mamy świadomość, że czeka nas teraz praca nad przywróceniem zaufania Mieszkańców Spółdzielni do władz LWSM, ich decyzji i działań. Dołożymy też wszelkich starań, żeby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

 

Mariusz Bykowski

Prezes Zarządu

Lechon Całuń

Wiceprezes Zarządu –

Delegowany Członek Rady

Nadzorczej

 

 

 

 

 

icon  OŚWIADCZENIE