Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Wycieczka Klubu Seniora na Podlasie – ostatnie miejsca

 Klub Seniora organizuje wycieczkę na Podlasie

w terminie 13-17 września 2021

W programie wycieczki:

1 dzień:

Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych (godz. 6). Przejazd do Tykocina i zwiedzanie Wielkiej Synagogi oraz Rynku czyli Placu Stefana Czarneckiego. Po zwiedzaniu, przejazd na miejsce zakwaterowania w Nieznanym Borze, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie Kruszynian (najstarszy w Polsce drewniany meczet, cmentarz muzułmańskie z końca XVII w., centrum kultury muzułmańskiej) oraz meczetu w Bohonikach. W trakcie zwiedzania poczęstunek oparty na tradycyjnej kuchni tatarskiej. Po zwiedzaniu przejazd na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie do Białegostoku. W programie zwiedzania m.in.: Pałac Branickich, Rynek Kościuszki, Ogrody Filharmonii Podlaskiej, Katedra Białostocka. Obiadokolacja w Białymstoku. Po obiadokolacji przejazd na miejsce zakwaterowania, nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie Białowieskiego Parku Narodowego (muzeum Przyrodniczego oraz Rezerwatu Pokazowego Żubrów). Po zwiedzaniu powrót na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień:

Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. W trakcie drogi zwiedzanie zamku krzyżackiego w Nidzicy. Po zwiedzaniu obiad oraz wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia przejazdu kolejką wąskotorową na trasie Hajnówka – Dolina Rzeki Leśnej, w cenie 50 zł/osoba. Termin do ustalenia po zebraniu się grupy.

CENA 1150zł/osoba OBEJMUJE:

- przejazd autokarem,
- opłaty drogowe i parkingi,
- 4 noclegi ze śniadaniami,
- 4 obiadokolacje, 1 dodatkowy obiad w drodze powrotnej
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
- opiekę pilota na całej trasie

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przewodniczącą Klubu Seniora Panią Jadwigą Szajder pod numerem telefonu 504-591-136.

Zapisy trwają do dnia 26 sierpnia br. (czwartek)