Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ważna informacja na temat placu zabaw przy ul. Marusarzówny

Szanowni Państwo
Dziękujemy za uwagi i opinie zgłoszone w związku z planowanym przeniesieniem placu przy ulicy Marusarzówny.
Informujemy, że zgodnie z najnowszymi uzgodnieniami z inwestorem, zrealizuje on budowę większego i atrakcyjniejszego placu zabaw w planowanym miejscu (100 m od obecnego), pozostawiając jednak poprzedni plac zabaw w dotychczasowej lokalizacji. Na tę chwilę skutkuje to brakiem realizacji terenu zielonego w miejscu dotychczasowego placu zabaw.
Roboty przy wykonaniu nowego placu zabaw, o nieco innym kształcie niż pierwotnie pokazywany, rozpoczną się w ciągu kilku tygodni.
Jednocześnie informujemy, że kontynuujemy rozmowy z inwestorem celem znalezienia finalnych rozwiązań dotyczących starego placu zabaw i planowanego w tym miejscu terenu zielonego. W chwili obecnej nie znamy finalnego rezultatu tych rozmów ale już możemy powiedzieć, że w najbliższej przyszłości nie będziemy prowadzić żadnych prac na terenie dotychczasowego placu zabaw.

plac zabaw4

A-dotychczasowy plac zabaw, B-nowy plac zabaw