Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Harmonogram odczytów podzielników kosztów 2014r. (I i II termin)

Zarząd LWSM „Morena" informuje, że odczyty podzielników kosztów centralnego ogrzewania w poszczególnych budynkach LWSM Morena odbędą się w terminach wg załączonego zestawienia.

W przypadku zaistnienia konieczności wprowadzenia trzeciego, płatnego terminu, który obciąży bezpośrednio lokatorów tych lokali, w których odczytów nie dokonano wcześniej, będzie on ustalany indywidualnie zgodnie ze zgłoszeniami lokatorów pod nr tel. 58 346-69-32 (firma Techem) lub 58 345-70-93 (Dział Czynszów i Rozliczeń Mediów LWSM „Morena") w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.07.2014r.
Po upływie tego terminu rozliczenie sezonu grzewczego 2013/2014 zostanie zamknięte, a mieszkania nieodczytane zostaną rozliczone zgodnie z obowiązującym w LWSM "Morena" regulaminem przy zastosowaniu współczynnika 1,6 czyli przez przyjęcie kosztu ogrzania 1 m2 powierzchni powiększonego o 60%.

Jednocześnie prosimy o pozostawienie po zakończeniu sezonu grzewczego, na okres letni zaworów termostatycznych w pozycji otwartej, co pozwoli na skuteczne odpowietrzenie i prawidłowe funkcjonowanie instalacji centralnego ogrzewania po ponownym jego włączeniu.

 icon Harmonogram odczytu podzielników 2014 (287 KB)