Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

HENRYK TALAŚKA

 

henryk talaska

 

Henryk Talaśka
Zastępca Prezesa Zarządu

 

Henryk Talaśka – z wykształcenia inżynier elektronik (Politechnika Gdańska) oraz specjalista z zakresu zarządzania wartością przedsiębiorstwa (Uniwersytet Warszawski). Kwalifikacje menedżerskie doskonalił w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów oraz we Francuskim Instytucie Gospodarczym. Posiada uprawnienia Ministra Skarbu Państwa do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

Podczas swojej kariery zawodowej koordynował procesy inwestycyjne i modernizacyjne, wpływał na poprawę wyników finansowych przedsiębiorstw, rozwijał swoje kompetencje w zakresie kontroli dokumentacji projektowej i prac budowlanych oraz pozyskiwania funduszy ze środków unijnych. Zdobytą wiedzę wykorzystywał podczas prowadzenia własnej działalności w zakresie usług budowlanych, nadzorując inwestycje i prace remontowe budynków mieszkalnych oraz usługowo-handlowych. Kierując jednym z wydziałów Urzędu Miejskiego w Gdańsku, współdziałał ze środowiskami twórczymi oraz odpowiadał za konserwację i odbudowę zabytków. W swojej wieloletniej praktyce zawodowej zdobył doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi i podmiotami gospodarczymi oraz efektywnym współdziałaniu z kontrahentami.

W Zarządzie LWSM „Morena” pełni obowiązki Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Technicznych i odpowiada za pracę działów: technicznego, czynszów, rozliczeń mediów oraz zasobów użytkowych. Wykonując powierzone zadania będzie kierował się łacińska maksymą pro publico bono czyli dla dobra ogółu.

dyzury pogotowia technicznego200

ebok 200k

przedszkole200

centrum kultury200

aktualnosci z moreny200

kronika200n

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.