Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rafał Ziembiński

 

rziembinski

 

Rafał Ziembiński
Zastępca Prezesa Zarządu
 
 
Pan Rafał Ziembiński jest absolwentem Politechniki Gdańskiej Wydziału Elektrycznego. Przez ostatnie 26 lat swojej kariery zawodowej związany był z sektorem energetycznym – zaczynał pracę w Zakładzie Energetycznym w Gdańsku a obecnie ENERGA-OPERATOR SA Grupa Orlen. Swoją karierę zawodową rozpoczynał od tzw. montera pogotowia pracując z brygadami monterów na sieci elektroenergetycznej dalej poprzez kolejne szczeble awansu dochodząc do stanowiska dyrektora Pionu Dystrybucji odpowiadającego za zapewnienie realizacji ciągłości procesu świadczenia usługi dystrybucyjnej dla odbiorców energii elektrycznej. Dodatkowo od strony technicznej zajmował się zarządzaniem pomiarami oraz działaniami ukierunkowanymi na minimalizację strat sieciowych w tym kradzieży energii elektrycznej. W latach/czasie kiedy kierował biurem gospodarki elektroenergetycznej opracował i wdrożył z zespołem plan działań mający na celu minimalizację strat sieciowych oraz kierował zespołem specjalistów przeprowadzających kontrole poboru energii elektrycznej u odbiorców. W wyniku powyższych działań przyczynił się skutecznie do znaczącej redukcji strat sieciowych i ograniczenia kradzieży energii elektrycznej, co przełożyło się wielomilionowe oszczędności w firmie. Przyczynił się skutecznie do zatrzymania przez organy ścigania  zorganizowanej grupy przestępczej, kradnącej energię elektryczną na wielką skalę.

Pan Rafał Ziembiński wraz z żoną, synami i kotem jest mieszkańcem dzielnicy Piecki - Migowo od 2003 roku a dodatkowo od ponad 10 lat jest członkiem zarządu jednej ze wspólnot mieszkaniowych będących w bezpośrednim sąsiedztwie LWSM „Morena” - daje mu to codzienny kontakt ze sprawami nurtującymi mieszkańców. Jako osoba otwarta na świat i ludzi uwielbia spędzać czas wolny wraz z rodziną i przyjaciółmi na podróżach globtroterskich - szczególnie upodobał sobie podróże 4x4 z biwakowaniem wśród dzikiej przyrody. Lubi ludzi jest w stosunku do nich otwarty i życzliwy chętnie nawiązuje nowe kontakty.

Obejmując stanowisko Zastępcy Prezesa w LWSM „Morena” postawił sobie za zadanie stworzenie wiarygodnej i przyjaznej spółdzielni, sprawnie zarządzanej, otwartej na postulaty mieszkańców i spełniająca ich oczekiwania. Posiadającej Zarząd, który będzie konsekwentnie realizował przyjętą strategię rozwoju, podejmujący działania ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb swoich członków oraz utrzymania substancji mieszkaniowej i infrastruktury we właściwym stanie. Spółdzielnia powinna zapewniać wysoki standard obsługi być prorozwojowa, działająca zgodnie z obowiązującym prawem i uregulowaniami wewnętrznymi.

Najważniejszym cele, jakie widzę do realizacji wiążę z usprawnieniem procesów zarządzania nieruchomościami, których efektem będzie spełnienie potrzeb i oczekiwań spółdzielców w zakresie utrzymania poziomu technicznego istniejącej infrastruktury i substancji mieszkaniowej oraz podniesienie jakości życia mieszkańców. Swoim działaniem chcę budować więzi społeczne i poczucie korzyści z przynależności do Spółdzielni.

dyzury pogotowia technicznego200

przedszkole200

ebok 200k

centrum kultury200

aktualnosci z moreny200

kronika200n

Odwiedza nas 334 gości oraz 0 użytkowników.