Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Zapytanie ofertowe - remont chodnika przy ul. Burgaskiej 4

LWSM „Morena" w Gdańsku przy ul. Migowskiej 77A, zaprasza do złożenia oferty cenowej, po dokonaniu oględzin i pomiarów w terenie, na wykonanie II etapu remontu chodnika przed budynkiem mieszkalnym przy ul. Burgaskiej 4 w Gdańsku.

Przed złożeniem oferty konieczna wizja w terenie w towarzystwie przedstawiciela LWSM „Morena" po uprzednim umówieniu się. Kontakt Dział techniczny tel.: 58 522-43-29, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ofertę cenową wg załączonego formularza ofertowego należy składać w siedzibie LWSM „Morena" ul. Migowska 77A bądź drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20.09.2019 r. do godziny 13:00.

Załącznik: icon Formularz ofertowy

dyzury pogotowia technicznego200

ebok 200k

przedszkole200

centrum kultury200

aktualnosci z moreny200

Galeria

kronika200n

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.