Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej, na wykonanie Audytu Dostępności niezbędnego przy ubieganiu się o dotację z programu Fundusz Dostępności i środków PFRON w związku z planowaną przebudową szybów windowych ...

       ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT        

LWSM „Morena” w Gdańsku przy ul. Migowskiej 77A, zaprasza do złożenia oferty cenowej, na wykonanie Audytu Dostępności niezbędnego przy ubieganiu się o dotację z programu Fundusz Dostępności i środków PFRON w związku z planowaną przebudową szybów windowych tj. dobudową dodatkowych dwóch przystanków dźwigu na poziomie wejścia do budynku i ostatniej kondygnacji, dla budynku mieszkalnego przy ul. Wileńskiej 59 w Gdańsku.

Ofertę cenową należy składać w siedzibie LWSM „Morena” ul. Migowska 77A bądź drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.11.2021 r.

dyzury pogotowia technicznego200

przedszkole200

ebok 200k

centrum kultury200

aktualnosci z moreny200

kronika200n

Odwiedza nas 603 gości oraz 0 użytkowników.